Fifa 2021 çıktı !

Gazihan

Misafir
24 Eki 2020
10
1
0

17.000'den fazla oyuncu, 700 takım ve yarış alanında 90'dan fazla takım, ayrıca dünyanın dört bir yanından 30'dan fazla lig için ligde oynanan Fifa 2021 çıktı peki sistem gereksinimleri neler Steam indirme linki ve oyun hakkında bilgiyi bu yazımda size aktaracağım

VOLTA FUTBOLU - VOLTA FUTBOLU, futbolu başlangıç noktasına geri götüren bir oyun modu. Yolun ruhunu arkadaşlarınızla yaşayın. En yeni ekipmanlarla avatarınızı yaratırken. Ve çeşitli küçük futbol oynama biçimleriyle dünya çapında 20'den fazla futbol stadyumunda kendinizi ifade edin. Size yolda başkalarıyla birlikte keyif alabileceğiniz bir futbol deneyimi yaşatmak için VOLTA SQUADS'i yarattık. Daha En fazla 3 arkadaşınızla grup kurun veya diğer VOLTA FUTBOL oyuncularıyla topluluğu ziyaret edin.

FIFA Ultimate Team (FUT) - Geçmişten ve günümüzden oyuncularla rüya takımınızı kurabileceğiniz FIFA'nın en popüler moduna katılın. İlk defa, arkadaşlarla çevrimiçi ekip oluşturmanın ve ödüller için rekabet etmenin yeni bir yolu olan FUT İşbirliği'ni tanıttık. Haftalık ilerleme kaydetmek için Division Rivals ve Squad Battles'da güçlerinizi birleştirin. Ve en yeni Co-Op hedefine doğru birlikte çalışın: size birlikte oynayarak pistte zaferden başka bir şey elde etmemek. sen Standlarda birlikte oturun Harika çeviriler arasından seçim yapın Ve ev alanınızı dünya sahnesine genişletin

Kariyer Modu - FIFA 21'in Kariyer Modu'ndaki her anı rekabete derinlik katan yeni yeniliklerle yönetin. Futbol Takası ve Eğitimi UEFA Champions League, CONMEBOL Libertadores, Premier League, LaLiga Santander ve Bundesliga gibi dünyanın en büyük lisanslı turnuvalarında takımınızı yönetirken takımınızı yönetin.

Oyunumuz Hakkında Bilgi Verdik Peki Sistem Gereksinimleri Neler ?

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi: Windows 10 - 64-Bit
İşlemci: Intel Core i3-6100 @ 3.7GHz or AMD Athlon X4 880K @4GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 2GB or AMD Radeon HD 7850 2GB
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi: Windows 10 - 64-Bit
İşlemci: Intel i5-3550 @ 3.40GHz or AMD FX 8150 @ 3.6GHz