Fortnite Nedir Oyun Modları

yilmaztuna

Amatör
24 Eki 2020
39
14
1
FORTNİTE OYUN MODLARI
Fortnite'ta her oyuncunun beklentilerini karşılayacak bir şeyler sunan dört ana oyun modu var. Bu dört mod şunlar: Battle Royale, Çılgın Parti, Kreatif ve Dünyayı Kurtar.
BATTLE ROYALE
Konsollarda, PC'de ve mobilde oynanabilen Fortnite Battle Royale'i ücretsiz indirebilir ve oynayabilirsiniz! Savaş Otobüsü'ne atlayıp adaya iniş yapın ve hayatta kalan son kişi olmak için kapışın. İsterseniz arkadaşlarınızla veya diğer oyuncularla takım kurup diğer takımları alt etmeyi de deneyebilirsiniz. Zafere ulaşmak için ahşap, taş ve metalden yapılar inşa edin.
Fortnite Battle Royale'de her zaman yeni eşyalar, silahlar, araçlar, alt modlar, özel etkinlikler ve "sezonlar" gibi dört gözle bekleyeceğiniz bir şeyler var. Her sezonla birlikte adaya yeni bir tema gelir; mesela, daha önce gizli ajanlar adayı ele geçirmişti ve bir noktada adayı sel basmıştı
ÇILGIN PARTİ
Çılgın Parti, Battle Royale'in içindeki bir mod. Savaş yerine stressiz eğlenceye odaklanan Çılgın Parti, deneysel ve hâlâ gelişen bir alan. Buradaki aktiviteler arasında havada yapılan engelli yarışlar, tekne yarışları ve filmlerin yanı sıra ünlü sanatçıların konserleri bile var!

Ayrıca Battle Royale'deki diğer modlar gibi Çılgın Parti de ücretsiz
KREATİF
Battle Royale'le birlikte ücretsiz oynanabilen Fortnite Kreatif'te kendi adanızı oluşturabilirsiniz; kendi oyunlarınızı ve kurallarınızı tasarlayabilir ve buraya arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz! Kreatif, size hem basit hem de karmaşık oyunlar tasarlamak için gerekli araçları sunar; istediğiniz şeyi istediğiniz gibi oluşturabilirsiniz. Üstelik Kreatif'te bir şeyler tasarlamasanız bile arkadaşlarınızın veya Fortnite topluluğundan diğer oyuncuların tasarladığı oyunları oynayabilirsiniz.

Kreatif; oyun tasarlamanın ve oynamanın yanı sıra, hayalinizdeki manzarayı da yaratmanız için harika bir yer. Adanıza istediğiniz görüntüyü verebilir ve arkadaşlarınızla birlikte tadını çıkarabilirsiniz
DÜNYAYI KURTAR
Fortnite Dünyayı Kurtar'da diğer oyuncularla birlikte canavar sürülerine karşı mücadele edip devasa ve yok edilebilir bir dünyayı keşfedebilirsiniz. Suratsızlar olarak bilinen bu canavarlarla savaşırken ganimet bularak, silah üreterek ve kahramanlar toplayarak güçlenebilirsiniz. Bir üs kurup suratsızları uzak tutmak için üssünüzü tuzaklarla sağlamlaştırabilirsiniz!

Dünyayı Kurtar'ı arkadaşlarınızla veya Fortnite topluluğundan diğer oyuncularla oynayabilirsiniz. İnternet sitemizden, oyun içinden veya konsolunuzun mağaza sayfasından Dünyayı Kurtar Paketi'ni satın alarak Dünyayı Kurtar'ı oynamaya başlayabilirsiniz. Dünyayı Kurtar; PlayStation, Xbox ve PC'de oynanabilir.