Glitch Hakkında Bazı Sorunlar

Synox

Kalfa
Emekli
24 Eki 2020
63
1
4
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

Glitch Hakkında Bazı Sorunlar

Merhaba, arkadaşlar bugün sizlerle glitch hakkında bazı sorunlar söyleyeceğim bu sorunları siz de çözebilirsiniz benim sayemde. Eğer çözemediğiniz hatalar olur ise bana discord dm'sinden veya forum üzerinden yazabilirsiniz. Yorumlara yazmayın arkadaşlar hatalarınızı oradan pek yardım edemiyorum konu yazdığım için her neyse haydi glitch hakkında bazı sorunlara başlayalım ilk olarak botunuzda herhangi bir sorun olmayıp botunuzun çalışmaması bu hata glitch üzerinden kaynaklanıyor sizinle alakalı değil arkadaşlar. İlk olarak Projeyi Remixlemeyi deneyin en üstte Proje İsminiz kısmına tıklayın sonra Remix Project tıklayın sonra ise önceki projeden tokeninizi silin ki sorun çıkmasın remixlediğiniz proje artık çalışan projedir. Artık oraya komut ekleyeceksiniz önceki projeye değil ve sorununuz çözüldü arkadaşlar. Çözülmediyse üstte dediğim gibi ya forum üzerinden ya da discord üzerinden bana ulaşabilirsiniz. Discord ismimi aşağıda bırakıyorum herhangi bir sorun olur ise oradan bana ulaşabilirsiniz.

Bu Sorunlar Nereden Kaynaklanıyor ve Neden Kaynaklanıyor?

Arkadaşlar,
bu sorun glitch ile alakalı dediğim gibi sizinle alakası yok ve diğer bot kodlama programlarında bu hatayla bir daha karşılaşmassınız. Biliyorsunuz ki Glitch ücretsiz destek sunuyor bu yüzden böyle hatalar olabiliyor kısacası demek istediğim Fiyat / Performans. Bu glitch altyapısından kaynaklanıyor sonuçta bir çok kişi glitch'de bot kodluyor. Glitch en son insanlara VDS aldırtmaya zorladı veya Glitch Premium alarak botunuz 7/24 olabilecek.

Konuyu okuduğunuz için teşekkür ederim,
iyi günler dilerim forum üyeleri :)